Opis technik zdobienia

Zapraszamy do zapoznania się z opisem technik zdobienia. Dzieki temu będą mogli Państwo lepiej dobrać technikę zdobienia wybranego produktu.

 

Sitodruk

 Logogift

Sitodruk wykorzystując różne rodzaje i naciągi siatek, ma swoje zastosowanie do druku na dowolnych podłożach. Istnieje możliwość druku zarówno na wykrojach jak i na gotowym wyrobie. Sitodruk, ze względu na stosunkowo niskie koszty i możliwość wykonania praktycznie dowolnego nadruku, stanowi najpopularniejszą metodę zdobienia odzieży i przedmiotów.

 Haft

 Logogift

Haft jest jedną z najpopularniejszych metod zdobienia odzieży, nadaje  wyrobom  włókienniczym "szlachetny" charakter. Dzięki dużym możliwościom technicznym i ogromnemu wyborowi kolorów pozwala na umieszczenie praktycznie dowolnych motywów. Cena haftu  jest uzależniona od jego wielkości  i stopnia skoplikowania  wzoru. 
 

DTG (Direct to Garment)

 

Najnowsza technologia druku cyfrowego bezpośrednio na produkcie. Możliwość druku na białych, czarnych i kolorowych podłożach. Fotorealistyczne odwzorowanie  kolorów, przejść tonalnych oraz półtonów. Brak kosztów przygotowalni – technologia idealna dla małych nakładów.


Nadruk sublimacyjny

 Druk CMYK wykonywany wyłącznie na białych podłożach poliestrowych.  Trwały druk wysokiej jakości, także skomplikowanych wzorów, w tym fotografii.